PŘÍSPĚVKY PRO NOVÉ ČLENY OD ZÁŘÍ 2019:

Dospělí 750,-

Děti, studenti, MD, důchodci: 400,-

Průkaz: 10,-

PŘIHLÁŠKY:

Zájemce o cvičení v Sokole obdrží od cvičitele nebo od paní Eriky Kyselové přihlášku. Vyplněnou přihlášku odevzdá spolu s příspěvkem paní Erice Kyselové event. v kanceláři paní Tereze Linhartové - kancelář Náruče v zadní části sokolovny, vchod od stadionu.

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ zde: přihláška sokol.xls (22,5 kB)

V případě, že chcete urychlit proces s přihláškou, můžete si ji zde stáhnout, vyplnit a vytisknout z pohodlí domova. Poté stačí vyplněnou přihlášku odevzdat spolu s příspěvkem paní Erice Kyselové event. v kanceláři paní Tereze Linhartové - kancelář Náruče v zadní části sokolovny, vchod od stadionu. Na základě přihlášky Vám posléze bude vystaven členský průkaz.

Sledujte nás také na Facebooku: https://www.facebook.com/sokolturnov/

<< 1 | 2

Podporují nás

Naše aktivity jsou finančně podporovány z dotačních programů MŠMT, Libereckého kraje a Města Turnova.