Ukončení cvičení před prázdninami 2020

Poslední cvičení v tomto školním roce.

---------------------------------------------------------------------------------

Memorandum k situaci v řízení sportu v Turnově
Výbory TJ Sokol Turnov a TJ Turnov vytvořili společné Mamorandum, jehož cílem je vylepšit vztahy mezi vedením města a sportovními subjekty v Turnově.

16. 4. 2020

V nejbližších týdnech začne dlouho plánovaná rekonstrukce, více se dozvíte zde:

Rekonstrukce stropu hlavního sálu sokolovny v Turnově

Informace o zadávacím řízení poskytuje Ing. Milan Hejduk, tel. 737 204 255
Fotky z rekonstukce si můžete prohlédnout ZDE

Na kalendářní rok 2020 je nutné zaplatit členské přispěvky.

Informace naleznete ZDE.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Na začátku února 2020 budou k oběma vjezdům na parkoviště k sokolovně instalovány značky Zákaz vjezdu s dodatkovou tabulkou Pouze na povolení  T.J. Sokol Turnov.

Situace s parkováním kolem sokolovny je především v odpoledních hodinách neúnosná, proto jsme se rozhodli přejít k tomuto řešení. Problém jsou hlavně ti, kteří u sokolovny zaparkují a jdou zařizovat do města či na městský úřad nebo návštěvníci okolních institucí. Naši cvičenci a cvičitelé pak nemají kde parkovat.

Všichni členové Tělocvičné jednoty Sokol Turnov (cvičitelé, cvičenci a jejich rodiče, pokud vezou své dítě na cvičení), zaměstnanci a návštěvníci Centra pro rodinu Náruč a ubytovaní na ubytovně – mají parkování u sokolovny POVOLENO. Prosíme vás, abyste se na parkovišti zdržovali jen po dobu nezbytně nutnou.

Prozatím budeme situaci řešit bez parkovacích karet. Pokud to budou ale okolnosti vyžadovat a bude docházet k nedorozuměním, budeme pravděpodobně nuceni začít rozdávat parkovací karty.

Děkujeme za pochopení.

Sledujte nás také na Facebooku:

Webové stránky partnerů:

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Liberecký kraj

Město Turnov

<< 1 | 2 | 3

Podporují nás

Naše aktivity jsou finančně podporovány z dotačních programů MŠMT, Libereckého kraje a Města Turnova.