Benecko - dětský aerobik

 
Dětský aerobik je pod křídly TJ Sokol Turnov teprve krátce, ale v malém sále Sokolovny se cvičí již od zprovoznění tohoto sálu. Děvčata se scházejí v pondělí, kdy mají své lekce od 16 hodin začátečníci a od 17 hodin pokročilí, a ta, která chtějí aerobik dělat víc než jen pro radost z pohybu, pak i ve středu od 17 hodin, kdy je na programu nácvik sestav pro vystoupení a částečně i fyzická příprava na soutěže. 
 
Kromě pravidelného cvičení, účasti závoduchtivých na soutěžích a vystoupení, kterých bylo bohužel v nedávné covidové době jen poskrovnu, jsou nepravidelně připravovány i další jednorázové akce, ať už denní, nebo i vícedenní, jako bylo i květnové víkendové soustředění na Benecku v Krkonoších. 
 
Toto soustředění bylo naplánováno jako „necvičící“, dívky proto měly možnost až do naplnění kapacity ubytování přizvat i své kamarádky, čehož některé využily. Program, který vedoucí připravovali dlouho dopředu, byl nabitý, takže již po odpoledním příjezdu v pátek třináctého se zatím nekompletní sestava vydala na první z pěších výletů zpestřených různými aktivitami, jehož součástí bylo těsně před koncem i zdolání sjezdovky směrem nahoru. Aby se lépe usínalo, po večeři následovala ještě kratší venkovní aktivita v předúplňkovém nočním lese. I sobotní program byl pestrý, dopoledne herní aktivity kolem chaty, odpoledne pak další pěší výlet s doprovodnými aktivitami a večer na závěr posezení u ohně s opékáním špekáčků a brambor. Na neděli byl původně plánován také výlet s aktivitami, ale nakonec padla volba na pohybové hry u chaty a konec akce zpestřila těm, kdo chtěli, projížďka na koni, kterou nám ochotně zprostředkoval majitel chaty. 
 
Protože se všem soustředění moc líbilo, už nyní se začíná plánovat podzimní návrat na Benecko, tentokrát již o nějaký ten den delší, a tak si třeba i zacvičíme i aerobik. 
 
Nové tváře však uvítáme mezi sebou rádi i dříve na našich pravidelných lekcích v pondělí v malém sále Sokolovny. Cvičení společně zakončujeme pro aktuální školní rok 27. června, pro nový ho zahajujeme 12. září.
 

Kontakt

TJ Sokol Turnov
Skálova 540
511 01 Turnov

IČO: 13582518

cvičení, organizace:
724 587 375
ubytovna: 721 157 103

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode