Sokol v proměnách časů - 10. 2. 2018

V sobotu 10. února se v Městském divadle v Železném Brodě konala již druhá z akcí sokolského sletového roku 2018. Komponovaný večer s názvem Sokol v proměnách času divákům představil formou mluveného slova, videí, ukázek cvičení a fotografií historii Sokola. Akce byla přístupná nejen členům Sokola, ale také široké veřejnosti. Na komponovaném večeru se podílelo 10 organizátorů a 68 účinkujících. I přes akcemi nabitý víkend, si pestrý program dorazilo užít 292 diváků. Tělocvičná jednota Sokol Turnov měla své zástupce nejen v publiku, ale také mezi účinkujícími.

Při vstupu každý z účastníků obdržel malý věcný dar, jako vzpomínku na účast na dané akci. Poté se všichni pohodlně usadili v útulných prostorách Městského divadla v Železném Brodě a užívali si program, který pro ně byl připraven. Na scéně mohli diváci vidět antické sochy, které ztvárnili muži ze Sokola Liberec I. Ukázku části sletové skladby Borci, kterou za Sokol Turnov zacvičili Petr Plíva, Jan Tom, Martin Karhut, Vojtěch Linhart, Šimon Plesl, Tomáš Tomsa. Také za starší žactvo vystoupila Markéta Linhartová ze Sokola Turnov, která předvedla cvičení prostná. V Městském divadle zacvičili také rodiče a děti ze Sokola Alšovice a ženy ze Sokola Český Dub představily skladbu Koncert. Vše bylo proložené mluveným slovem, videi a fotografiemi. Kulturní večer zakončil svým zpěvem sokolský sbor z Huntířova.

Druhá ze sletových akcí úspěšně proběhla. My se nyní připravujeme na akci následující, která bude opět sportovního charakteru. Akce nese název Žijeme sportem a uskuteční se 21. 4. 2018 v Jilemnici.

 

Kontakt

TJ Sokol Turnov
Skálova 540
511 01 Turnov

IČO: 13582518

cvičení, organizace:
724 587 375
ubytovna: 721 157 103

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode