Informace ke cvičení

V souvislosti s nařízením vlády se od pátku přesouvají opatření v souvislosti s pandemií COVID-19 vyplývající z Protiepidemiologického systému PES do 4. stupně. Pro sport to znamená, že bude zakázána amatérská sportovní činnost ve vnitřních prostorách, ve venkovních bude povolena skupin maximálně 6 osob (jiná pravidla platí pro profesionální sport).
V současné době ještě probíhají jednání směřující k tomu, aby se opatření týkající se pohybových aktivit zmírnila.

Více info na tel. 724 587 375 nebo u jednotlivých cvičitelů

Předškoláci

Mladší žákyně  – gymnastika a sport. přípravka

Starší žákyně – gymnastika a sport. přípravka

Ženy – pondělí

Aerobik - on-line

Rodiče a děti

Mladší žáci – gymnastika a sport. přípravka

Badminton

Cvičení pro zdraví

Gymnastika – čtvrtek

Sokolíci

Bodyshape & Core - on-line

Capoeira

Mažoretky

SNAŽÍME SE UDĚLAT VŠE MOŽNÉ, ABYCHO MOHLI ALESPOŇ V OMEZENÉM REŽIMU CVIČIT. ALE: SOKOL NENÍ POVINNÝ, ROZHODNUTÍ JE JEN NA VÁS, JESTLI CVIČIT PŘIJDETE NEBO NE. A ... POKUD VÁM NENÍ DOBŘE, ZŮSTAŇTE URČITĚ DOMA.
Děkujeme, že dodržujete všechna pravidla a hygienická opatření. Společně to zvládneme

cvičení, organizace:
ubytovna: 721 157 103