Slavnostní mše v kostele sv. Mikuláše za zdar Krajského sletu

Kostel svatého Mikuláše Děkanská, Turnov

Navázání na slavné tradice sokolských sletů. Zažij neopakovatelnou atmosféru klidu, rozjímání a krásné hudby v jednom z krásných turnovských kostelů před víkendem plným sportu a společných zážitků. Doprovodí varhany a zpěv - manželé Lédlovi. Akce je určená pro sokolskou i širokou veřejnost. Těšíme se na Vás!

zdarma

Muzeum Českého ráje – stálá expozice

Muzeum Českého ráje Skálova 71, Turnov

Navštivte Muzeum Českého ráje nedaleko sokolovny kdykoliv během sletových dnů. Pro účastníky sletu sleva na vstupném.

zlevněné vstupné

Cyklo výlet – silniční kola

Sokolovna Skálova 540, Turnov

Ideální pro ty, kteří přibalí na sobotní den plný secvičných i kola a budou chtít strávit volný čas na krásných silničkách v Českém ráji. Odjezd od sokolovny, vlastní kola, trasa připravená průvodcem, možnost návratu kvůli nácvikům společných skladeb. Trasa 22 km: Turnov - Klokočí - Besedice - Malá Skála a dále dle domluvy. Akce je...

zdarma / nutné přihlášení

Cyklo výlet – horská kola

Sokolovna Skálova 540, Turnov

Ideální pro ty, kteří přibalí na sobotní den plný secvičných i kola a budou chtít strávit volný čas v na stezkách v Českém ráji. Odjezd od sokolovny, vlastní kola, trasa připravená průvodcem, možnost návratu kvůli nácvikům společných skladeb. Trasa 20: Turnov sokolovna - Valdštejn - Hrubá Skála - Sedmihorky - Turnov sokolovna. Prodloužení vyjížďky je...

zdarma / nutné přihlášení

Dámská cyklo jízda

Sokolovna Skálova 540, Turnov

Výlet výhradně pro ženy - cyklistky. Pohodových 16 km po krásách Českého ráje zpříjemněných dobrou kávou. Trasa: Turnov sokolovna - Malá Skála a zpět. Možnost prodloužení dle domluvy. Akce je určená pro sokolky a jejich kamarádky :)

zdarma / nutné přihlášení

Výlet do Prachovských skal

Sokolovna Skálova 540, Turnov

V minulosti úspěšný výlet s průvodcem, představení a diskuse s komtesou Schlickovou, majitelkou Prachovských skal. Doprava autobusem od sokolovny, účastníci si hradí jen vstupné. Akce je určená pro sokoly.

pouze vstupné do Prachovských skal / nutné přihlášení

Výlet do Českého ráje

Sokolovna Skálova 540, Turnov

Nejkrásnější vycházka mezi zámkem Hrubá Skála, hradem Valdštejn až na Hlavatici. Krásné vyhlídky, červená turistická značka, průvodce, doprava autobusem od sokolovny. Akce je určená pro sokoly.

zdarma / nutné přihlášení

Dětský den se Žlutou ponorkou v sousedním parku

Městský park před Sokolovnou Skálova 540, Turnov

Vhodné pro všechny děti a jejich doprovod. Sportovní prezentace Sokola Turnov a turnovských sportovních oddílů, aktivity a soutěže pro děti, možnost účasti kdykoliv během odpoledne.

zdarma

Sokolské koloběžky

Sokolovna Skálova 540, Turnov

Ideální pro dětské kolektivy a pro zájemce o tuto atraktivní sportovní zábavu. Volně a zdarma k zapůjčení po celé sobotní odpoledne u sokolovny. V 16.30 společná trasa podél Jizery po cyklostezkách. Bez přihlašování. Akce je určená pro sokoly.

zdarma

Koncert kapel Bodlák a Gorale pocta Čechomoru

Sokolovna Skálova 540, Turnov

Během sobotního večera zahrají v sokolovně dvě kapely - turnovská country kapela Bodlák a jako druhá se představí podkrkonošská kapela z Lomnice nad Popelkou - Gorale, jejíž repertoár je sestaven z písní kapely Čechomor. 19 - 20 Bodlák 20:30 - 22:30 Gorale Nápoje zajištěny. Pro účastníky sletu vstup zdarma, pro veřejnost vstupné dobrovolné. Těšíme se...

zdarma / vstupné dobrovolné

Sokolové na Náměstí Českého ráje

Náměstí Náměstí Českého ráje, Turnov

Zahájení sletového dne prezentací bohaté sportovní a kulturní činnosti sokolských jednot. Mažoretky, capoeira, aerobik, divadelní představení, sletová skladba Jdi za štěstím a další. Dechová hudba, reprodukovaná hudba, slavnostní nástup a projevy významných hostů. Akce je určená pro sokolskou i širokou veřejnost. Těšíme se na vás!

zdarma

Pietní akt u pomníku M. Tyrše

Sokolovna Skálova 540, Turnov

Slavnostní setkání u pomníku před sokolovnou. Věnováno historickým sletům v Libereckém kraji. Akce je určená pro sokolskou i širokou veřejnost. Přidejte se k nám :)

zdarma

Sletový průvod

Náměstí Náměstí Českého ráje, Turnov

Po skončení setkání na náměstí slavnostní sletový průvod všech složek a hostů k sokolovně na zahájení sletového odpoledne.  Zkouška řazení čela průvodu (krojovaní a vlajková četa): sobota 15.00 - 15.30 mezi sokolovnou a halou. Akce je určená pro sokolskou i širokou veřejnost. Přidejte se k nám :)

zdarma

Krajský slet Libereckého kraje

Sokolovna Skálova 540, Turnov

Od 14 hod slavnostní zahájení a následně 12 sokolských sletových skladeb a doprovodných vystoupení. Letošní Krajský slet bude unikátní množstvím cvičenců. Pro diváky máme i letos připravená četná překvapení a novinky. Akce je určená pro sokolskou i širokou veřejnost. Pořadí skladeb: Zahájení Leporelo Čmeláčci SPORTY Babí léto Fitness Spějme dál Mravenci Host - Flying boys...

vstupné dobrovolné