Jsme skupina zkušených a hlavně nadšených mažoretek a mažoreta Matěje. Mažoretkový sport je naší velikou srdeční záležitostí. Cvičíme nejen pro svou radost, ale hlavně pro radost našeho publika. Kolektivně vymýšlíme choreografie a vzájemně se učíme novým prvkům.

K týmu All Stars nepatří jen mažoretkové hůlky, ale i pompony a další zajímavé rekvizity. Naší specialitou je světelná show, kterou si diváci mohou vychutnat za absolutní tmy, díky svítícím hůlkám a kostýmům.

Vystupujeme na plesech, různých kulturních akcích, oslavách nebo i na fotbalových či hokejových zápasech.

Již nyní přijímáme nové členky i členy, které tento sport láká, mají chuť do cvičení a chtějí si užít spoustu legrace ve veselém kolektivu All Stars mažoretek.

Pokud byste měli zájem o vystoupení s hůlkou, pomponem nebo světelnou show, neváhejte se nám ozvat do zprávy na facebooku, nebo na e-mail. Rádi se přizpůsobíme Vašim představám a přáním. To samé platí, pokud byste měli zájem o členství v našem souboru.zdraví váš ALL STARS tým!

věk:děti | dorost | dospělí
trénink:středa 16:00 – 17:00 mladší
středa 17:00 – 18:00 starší

pátek 15:00 – 20:00
tělocvična:malý sál sokolovny
tělocvična SUPŠ
kontakt:allstars.mazoretky@seznam.cz
web:www.allstars-mazoretky.cz

Zájemci se na náš trénink mohou přijít kdykoliv podívat.