Můžete se zúčastnit celého nebo jen části programu 🙂

Sobota 7. 1. 2023

Herna Mlýn Sedmihorky … 9 – 12.30 hod

Od 9 hod máme zamluvenou hernu Mlýn v Sedmihorkách.

Akce se můžete zúčastnit s celou rodinou. Během dopoledne můžete přijet i odjet kdykoliv.

Do herny je vstup povolen pouze v ponožkách.

Děti můžete poslat i samotné – sraz je v 8:35 na zastávce Turnov-město. Zde si děti, které se budou účastnit dalšího programu bez rodičů, mohou odložit brusle, plavky a spacáky (máme možnost uzamknout je v bývalé čekárně ČD).

Do Sedmihorek pojedeme společně vlakem. Odjezd je v 8.51 hod ze zastávky Turnov-město. Nepojedete-li sami autem, můžete se přidat k nám a jet vlakem.

Děti, které s námi pojednou samy bez rodičů, vezmeme po herně na oběd (řízek a brambor v restauraci Eden). Vše se domluví před odjezdem vlaku (cena oběda cca 120 Kč).

Návrat vlakem je ve 13:07 na zastávku Turnov-město.

Příspěvek na hernu: 100 Kč/ dítě. Vybírat se bude v hotovosti na místě.

Bruslení na zimním stadionu v Turnově … 13.15 – 14.45 hod

Bruslit můžete jít s celou rodinou – předškolní děti a začátečníci pouze s rodiči.

Příspěvek na bruslení: 50 Kč/ os. Vybírat se bude v hotovosti na místě.

Odpolední program v sokolovně

Pro předškolní děti s rodiči: 16 – 18 hod – kreativní dílnička, senzomotorické montessori hry

Pro starší děti bez rodičů: hned po bruslení půjdeme do sokolovny, kde děti dostanou najíst (svoji svačinu, kdo by neměl, budeme mít něco připraveno). Po krátkém odpočinku pro ně bude připraven kreativní program. Ve večerních hodinách si budou moci i zacvičit. S sebou tedy oblečení a přezůvky. Večeře i snídaně společné.

Karimatka není nutná.

Příspěvek na ubytování a na stravu 200 Kč/ os.

Neděle 8. 1. 2023

Plavání v bazénu na Výšince … 9 – 10 hod, 10 – 11 hod

Od 9 do 10 hod pro všechny, kteří přespávali v sokolovně.

Od 10 do 11 hod pro ostatní.

Muži a chlapci pouze v plavkách, plavecké kraťasy nejsou povoleny.

Předškolní děti a neplavci pouze s rodiči, větší děti mohou samy.

Příspěvek na bazén: 50 Kč/ os. Vybírat se bude v hotovosti na místě.