Mažoretky

ALL STARS MAŽORETKY

 

Říkáme si ALL STARS mažoretky a ačkoliv spolu většina z nás trénuje už přes patnáct let, nedávno jsme se osamostatnily a od prosince loňského roku patříme pod Sokol Turnov. Jsme skupina zkušených a hlavně nadšených mažoretek a mažoreta Matěje. Mažoretkový sport je naší velikou srdeční záležitostí. Cvičíme nejen pro svou radost, ale hlavně pro radost našeho publika. Kolektivně vymýšlíme choreografie a vzájemně se učíme novým prvkům.

K týmu All Stars nepatří jen mažoretkové hůlky, ale i pompony a další zajímavé rekvizity. Naší specialitou je světelná show, kterou si diváci mohou vychutnat za absolutní tmy, díky svítícím hůlkám a kostýmům.

Tréninky probíhají každý pátek od 16:00 do 18:00 v Sokolovně v zrcadlovém sále. Zájemci se na náš trénink mohou přijít kdykoliv podívat.

Vystupujeme na plesech, různých kulturních akcích, oslavách nebo i na fotbalových či hokejových zápasech.

Již nyní přijímáme nové členky i členy, které tento sport láká, mají chuť do cvičení a chtějí si užít spoustu legrace ve veselém kolektivu All Stars mažoretek.

Průběžně zveřejňujeme fotky a videa z našich tréninků, vystoupení i soutěží na Facebooku: https://www.facebook.com/allstars.mazoretky/ nebo na Instagramu: www.instagram.com/allstars.mazoretky

Pokud byste měli zájem o vystoupení s hůlkou, pomponem nebo světelnou show, neváhejte se nám ozvat do zprávy na facebooku, nebo na e-mail: allstars.mazoretky@seznam.cz. Rádi se přizpůsobíme Vašim představám a přáním. To samé platí, pokud byste měli zájem o členství v našem souboru.

zdraví váš ALL STARS tým!
 
 
 
 

 

Kontakt

TJ Sokol Turnov
Skálova 540
511 01 Turnov

IČO: 13582518

cvičení, organizace:
724 587 375
ubytovna: 721 157 103

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode